Godoro Eleman Buluyor!


Godoro, yazılım geliştirme birimlerine ve insan kaynakları bölümüne nitelikli geliştirici bulabilmeleri için karşılıksız destek veriyor. Godoro'nun verdiği gelişmiş eğitimleri alanlarla becerikli geliştirici adayı arayanlar orasında bir köprü görevi yapılıyor.

Ayrıntılar..

 Mobil Eğitimler Genişletildi


Mobil geliştirmede Android yanı sıra iOS iPhone iPad programlama ve Cordova/PhoneGap eğitimleri eklendi. Artık Godoro'da neredeyse tüm mobil geliştirme eğitimleri verilmektedir. Bilgisayar programlamaya giriş eğitimleri yalnızca mobil geliştiricilerin alabileceği bölümler biçiminde düzenlendi.

Ayrıntılar..

 Kurumsal Eğitim Yenilendi


Godoro kurumsal eğitimleri güncel bilgilere göre yenilendi ve genişletildi. Bir çok konuda ileri, özel ve ayrıntı eğitimler alabilmek olanaklı duruma geldi. Kurumsal eğitim dışında danışmanlık, proje yönetimi desteği de geliştirilerek sürüyor.

Ayrıntılar..

 Hangi Dili Seçmeliyim?


Geliştirici adaylarının en sık sorduğu sorulardan birisi olan "Hangi programlama dilini seçmeliyim?" sorusuna Godoro'un eğitmenleri yanıt veriyor. Piyasada kullanılan programlama dillerinin hemen hemen hepsini veren Godoro, yansız bir biçimde dilleri karşılaştırıyor.

Ayrıntılar..

 Kurumsal Java 4 Kitap Geliyor


Derinlemesine Java yazarı, Godoro kurucusu Önder Teker'in çoktandır beklenen Kurumsal Java kitapları 4 kitaplık bir set biçiminde yakında basılıyor. Godoro Yayıncılık biriminden takip edebilirsiniz.

Ayrıntılar..